Visie

Bord&Stift gelooft in de kracht en schoonheid van eenvoud. Met onze whiteboardfilmpjes maken wij de complexe wereld begrijpelijk voor iedereen.

Hoe?

Om dit zo goed mogelijk te doen zijn we horizontaal georganiseerd. Dit betekent dat iedereen bij Bord&Stift gelijk is en de vrijheid heeft om zichzelf en zijn of haar ideeën maximaal te ontwikkelen.

Missie

Zowel met de filmpjes die we maken, als met de manier waarop we onszelf organiseren, hopen we de wereld een stukje mooier en inzichtelijker te maken.

Dit zijn wij:

Charlotte van Leeuwen
Chief Whiteboard Officer
charlotte@bordenstift.nl
LinkedInE-mailInterview met Charlotte
Violet Swakman
Chief Planning Officer
violet@bordenstift.nl
LinkedInE-mailInterview met Violet
Rosalie Wammes
Chief Ideas Officer
rosalie@bordenstift.nl
LinkedInE-mailInterview
Merel Jongejan
Chief Happiness Officer
mereljongejan@bordenstift.nl
LinkedInEmail
Dorian Kingma
Chief Process Officer
dorian@bordenstift.nl
Laura Curtis
Chief Text Officer
laura@bordenstift.nl
LinkedInE-mail
Merel Remkes
Chief Writing Officer
merel@bordenstift.nl
LinkedInE-mail
Hannah Mathkor
Chief Writing Officer
hannah@bordenstift.nl
E-mail
Floris van Elteren
Chief Writing Officer
floris@bordenstift.nl
EmailLinkedIn
Mare Groen
Chief Writing Officer
mare@bordenstift.nl
LinkedInE-mail
Daniël de Vries
Chief Writing Officer
daniel@bordenstift.nl
E-mail
Laurens Radstake
Chief Writing Officer
laurens@bordenstift.nl
E-mail
Theo Danes
Chief Drawing Officer
theo@bordenstift.nl
LinkedInE-mailTheo's website
Mieske Klomp
Chief Drawing Officer
mieske@bordenstift.nl
LinkedInE-mail
Liselotte Stolk
Chief Drawing Officer
liselotte@bordenstift.nl
LinkedInE-mailInterview met Liselotte
Jeroen Steehouwer
Chief Drawing Officer
jeroen@bordenstift.nl
E-mail
Irene Achterbergh
Chief Drawing Officer
irene@bordenstift.nl
LinkedInEmail
Astrid Oudenhoven
Chief Drawing Officer
astrid@bordenstift.nl
E-mail
Betina van Meter
Chief Drawing Officer
betina@bordenstift.nl
LinkedInE-mailWebsite
Loriana Daggers
Chief Drawing Officer
loriana@bordenstift.nl
LinkedInE-mail
Hanneke van der Linden
Chief Drawing Officer

hanneke@bordenstift.nl

LinkedInE-mail
Sophie Loonen
Chief Filming Officer

sophie@bordenstift.nl

E-mail
Mees Eringa
Chief Filming Officer
mees@bordenstift.nl
E-mail
Sarah van Beelen
Chief Filming Officer
sarah@bordenstift.nl
E-mail
Michiel Niesten
Chief Filming Officer
michiel@bordenstift.nl
LinkedInE-mailInterview
Maud Schijven
Chief Filming Officer
maud@bordenstift.nl
Thijs Havens
Chief Filming&Sound Officer
thijs@bordenstift.nl
E-mail
Janneke van Asperen
Chief Filming Officer
janneke@bordenstift.nl
LinkedInEmail
Fenneke Dam
Chief Voice Officer
fenneke@bordenstift.nl
LinkedInEmailInterview
Robin Van den Akker
Chief Voice Officer
robin@bordenstift.nl
LinkedInEmail
Pauline van Leeuwen
Chief Voice Officer
pauline@bordenstift.nl
LinkedInEmail
Evert Jan Korving
Chief Voice Officer
evertjan@bordenstift.nl
LinkedInEmail
Hugo Haenen
Chief Voice Officer
hugo@bordenstift.nl
Email
Richard Feynman
Chief Inspiration Officer
Also known as 'The Great Explainer'.
Waarom staat deze gast op de Bord&Stift website?

Partners

Het Vertaalcollectief
Vertalingen
Voor de vertalingen naar alle mogelijke talen werken we samen met Het Vertaalcollectief.
Website
WayFinders
Bedrijfsidentiteit
Om tot de kern te komen van wie we eigenlijk zijn hebben we een traject gedaan met WayFinders. Dankzij hen hebben we ons icoon gevonden: Richard Feynman!
Website

Een kijkje achter de schermen?