Pssst… Kijk hier voor een kijkje achter de schermen

Charlotte van Leeuwen
Chief Whiteboard Officer
+31634244067 - charlotte@bordenstift.nl
LinkedIn E-mailInterview met Charlotte
Violet Swakman
Chief Planning Officer
+31626800062 – violet@bordenstift.nl
LinkedIn E-mailInterview met Violet
Rosalie Wammes
Chief Ideas Officer
+31641449664 - rosalie@bordenstift.nl
LinkedIn E-mailInterview
Imre van Son
Chief Writing Officer
+31624683678 – imre@bordenstift.nl
LinkedIn E-mail
Maaike Boumans
Chief Writing Officer
+31649765299 – maaike@bordenstift.nl
LinkedIn E-mail
Leonie Hosselet
Chief Writing Officer
+31641711826 - leonie@bordenstift.nl
LinkedIn E-mail
Zwaan Lakmaker
Chief Writing Officer
zwaan@bordenstift.nl
LinkedIn E-mail
Hannah Mathkor
Chief Writing Officer
hannah@bordenstift.nl
E-mail
Merel Remkes
Chief Writing Officer
merel@bordenstift.nl
LinkedIn E-mail
Laurens Radstake
Chief Writing Officer
laurens@bordenstift.nl
E-mail
Nicky van der Weijden
Chief Writing Officer
nicky@bordenstift.nl
LinkedIn E-mail
Theo Danes
Chief Drawing Officer
+31616044848 – theo@bordenstift.nl
LinkedIn E-mailTheo's website
Yara Rietdijk
Chief Drawing Officer
+31642478220 - yara@bordenstift.nl
LinkedIn E-mail
Midas van Son
Chief Drawing Officer
midas@bordenstift.nl
E-mail
Baue van Leyden
Chief Drawing Officer
+31642331208 - baue@bordenstift.nl
LinkedIn E-mail
Mieske Klomp
Chief Drawing Officer
mieske@bordenstift.nl
LinkedIn E-mail
Lucas van den Elshout
Chief Drawing Officer
lucas@bordenstift.nl
LinkedIn E-mail
Linda van Soolingen
Chief Drawing Officer
linda@bordenstift.nl
E-mail
Michiel Niesten
Chief Filming Officer
+31624693647 – michiel@bordenstift.nl
LinkedIn E-mail
Devin Stuiver
Chief Filming Officer
+31646735930 - devin@bordenstift.nl
LinkedIn E-mail
Sarah van Beelen
Chief Filming Officer
sarah@bordenstift.nl
E-mail
Richard Feynman
Chief Inspiration Officer
Also known as 'The Great Explainer'.
Waarom staat deze gast op de Bord&Stift website?

Partners

Alleen ga je sneller, samen kom je verder.

GKStudio
Audio-opnames voice-overs
Met veel plezier werken we voor de audio-opnames van onze voice-overs samen met Mark Groot Kormelink van GKStudio.
Website
Het Vertaalcollectief
Vertalingen
Voor de vertalingen naar alle mogelijke talen werken we samen met Het Vertaalcollectief.
Website
WayFinders
Bedrijfsidentiteit
Om tot de kern te komen van wie we eigenlijk zijn hebben we een traject gedaan met WayFinders. Dankzij hen hebben we ons icoon gevonden: Richard Feynman!
Website

Een kijkje achter de schermen?